מחפשים מתנה מקורית לתינוק? כך תבחרו פריט ייחודי

רכישת מתנה מקורית לתינוק יכולה להיות משימה כיפית במיוחד

כאשר תינוק חדש מגיע לעולם, זוהי שמחה גדולה עבור ההורים המאושרים ובשביל בני המשפחה והחברים גם. אם במשפחה שלכם נולד תינוק ואתם עומדים לבקר את המשפחה שהתרחבה, בוודאי תרצו לפנק את הקטנטן בשי שישמח אותו ואת שאר בני הבית. הרצון להעניק מתנה מקורית לתינוק, כזו שהוריו אפילו לא דמיינו שיקבלו, לעיתים גורם לאנשים לצאת מגדרם, במסע למציאת הפריט המתאים. חשוב להבין, שתינוקות שנולדו אינם מסוגלים להעריך באמת את המתנה שלכם. מסיבה זו, ההתמקדות בחיפוש צריכה להיות דווקא בבני המשפחה האחרים בתור מקבלי המתנה, מכיוון שהם אלו אשר מרגישים בצורה החזקה ביותר את האירוע הגדול שהתרחש בחייהם, כמו גם את השינוי המהותי שעומד לחול בהם, ברגע שהתינוק מצטרף למשפחה.

למה עדיף להביא מתנה מקורית לתינוק?

הרצון לשמח הורים צעירים, בדרך כלל בא לידי ביטוי בהענקת מתנות מגוונות המיועדות, רובן ככולן, עבור הרך הנולד. למרבה האירוניה, כיום הורים מצטיידים בכל הנחוץ להם עוד הרבה לפני הלידה, שלא לדבר על הורים לילד שני והלאה, שממילא כבר מצוידים במרבית החפצים הדרושים להם. ריבוי המתנות מייצר מצב שבו דווקא לאחר הלידה, נדרשים ההורים "לטייל" בין רשתות התינוקות בכדי להחליף את המתנה, או לקבל זיכוי. כאשר אתם מעניקים שי מקורי כמו תיבת נגינה או אביזר שאיננו ייעודי לטיפול בתינוק, אלא תפקידו בעיקר להסב שמחה ליתר בני המשפחה – וגם לתינוק, לכשיגדל מעט, אתם למעשה נותנים מזכרת ייחודית ומרגשת, כזו שאיש לא ירצה להחליף בחנות.

כשמתנה הופכת למזכרת לכל החיים

רכישת אביזרים ייחודיים בעיצוב יוצא דופן, היא מעשה שיש בו לא מעט רגש – ואת זה ההורים הצעירים מחפשים כיום. תוכלו להוסיף, כמובן, גם מתנה "פרקטית" כמו תלושי קנייה, בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם להשקיע במתנה, אך שימו דגש על בחירת שי שיש בו ערך שהוא קצת מעבר להגדרה "שימושי". אפילו אם החלטתם לרכוש צעצוע כלשהוא, תוכלו למצוא צעצוע שלא ניתן למצוא בכל חנות לתינוקות ושילווה את התינוק למשך מספר שנים.

אל תשכחו לפנק גם את היולדת ואת בני המשפחה

מחשבה נוספת שכדאי לאמץ, היא בחירת מתנה שמלכתחילה מיועדת לאם היולדת ושיכולה לשמח אותה ולעודד אותה, בתקופה המאתגרת שלפניה. תתפלאו לשמוע שדווקא אמהות טריות, אשר עסוקות מרבית היום בטיפול מסור וצמוד ברך הנולד, שמחות לקבל מתנות ייעודיות עבורן כנשים ושאינן קשורות כלל ללידה עצמה. כאלו הם מוצרי נוי לבית לדוגמה, פריטים מעוצבים שונים או אפילו מוצרי יצירה שיכולים קצת להסית את המחשבות מן השגרה הכל כך אינטנסיבית של אישה שזה עתה ילדה. במקביל, תוכלו לבחור מתנה מיוחדת לאח או לאחות הגדולים של התינוק, שגם עבורם הלידה היא אירוע משנה חיים ובהחלט ישמחו מאוד מתשומת הלב שתעניקו להם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *